חמישה דברים

כשפתחתי את הבלוג, החלטתי להפריד ממנו את חיי האישיים. עד עכשיו עמדתי בזה די יפה, אבל ההזמנה של יובל היא הזדמנות טובה לכתוב קצת על עצמי.
  1. בשנה הקרובה אני מתכנן להתחיל ללמוד לתואר ראשון בהנדסת תוכנה. טיפים ומידע בנושא יתקבלו בברכה.
  2. אני שוכר דירה בירושלים ונמצא פה רוב הזמן. גדלתי ביישוב קטן אי שם בדרום ורשמית אני עדיין גר שם. כשהתבגרתי עברתי לגור שנתיים באיזור המרכז, אבל לא אהבתי את הצפיפות והאוויר המחניק ועזבתי לירושלים. ירושלים היא עיר די משעממת אמנם, אבל גם ככה רוב הזמן אני עסוק בענייני.
  3. המחשב הראשון שלי הייה מקינטוש. (טוב, הוא היה של אחי ואני אפילו לא זוכר איזה דגם זה היה ואני הייתי בערך בן חמש) אחריו הגיע IBM "מקורי" זה היה אי שם בשנות השמונים.
  4. לפי מה שאני יודע, רק אדם אחד שמכיר אותי באופן אישי, יודע שאני גם כותב בלוג. אני באמת לא מנסה להסתיר את זה או מתבייש בזה, אבל בגלל האופי שלי אני מקפיד לא לנדב פרטים על עצמי.
  5. אין לי הרבה זמן לקרוא ולכתוב פוסטים חדשים. הדרך שלי להתמודד עם זה היא לעבור על הRSS ופשוט לסמן בכוכב כל פוסט או מאמר שאני מעוניין לקרוא בעיון. כרגע ממתינים לי 304 כוכבים כאלה.

כמעט כל הבלוגרים שאני קורא כבר הוזמנו וכתבו חמישה דברים. בכל זאת, מצאתי כמה בלוגרים מעניינים שעדיין לא כתבו: עידן שלומן, נבו, אורי ברייטמן, וליאור.